PRYTATNA EMERYTURA

Najważniejsze zalety prywatnego planu emerytalnego Prudential

Emerytura bez obaw z gwarancją

Prywatny plan emerytalny Prudential daje Ci pewność, że Twoja przyszła emerytura będzie zabezpieczona. Zyskujesz gwarancję wypłaty ustalonej kwoty, co oznacza, że niezależnie od zmienności rynku, będziesz mieć pewność, że osiągniesz zakładane cele emerytalne. To oznacza spokój i stabilność finansową na emeryturze.

To zupełnie prywatna emerytura

W przeciwieństwie do systemu emerytalnego, prywatny plan emerytalny Prudential pozwala Ci na samodzielne gromadzenie środków na emeryturę. To oznacza większą kontrolę nad swoim kapitałem i możliwość dostosowania planu do własnych potrzeb. Możesz wybrać wysokość składki, harmonogram wpłat i sposób wypłaty emerytury, zapewniając sobie finansową niezależność na emeryturze.

Brak podatku od zysku

Jedną z najważniejszych zalet prywatnego planu emerytalnego Prudential jest brak podatku od zysku. Dzięki temu wszystkie osiągnięte zyski są Twoje i mogą swobodnie rosnąć na przestrzeni lat. To znacznie przyspiesza wzrost kapitału inwestycyjnego i pozwala na maksymalizację oszczędności. W momencie wypłaty środków emerytalnych, kapitał oraz wszystkie wypracowane zyskiwypłacane bez potrącenia podatku „Belki”.

Polisa na życie za darmo

W ramach prywatnego planu emerytalnego Prudential otrzymujesz także polisę na życie za darmo. To dodatkowe zabezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, które chroni przed nieprzewidzianymi sytuacjami. W przypadku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci, Twoi bliscy otrzymają wypłatę ubezpieczeniową, która pomoże im utrzymać stabilność finansową.

Elastyczna składka

Prywatny plan emerytalny Prudential daje Ci elastyczność w ustalaniu składki. W trakcie umowy w razie sytuacji losowych, możesz obniżyć wysokość składki do swojej sytuacji finansowej i możliwości. Jeśli Twój budżet jest obecnie ograniczony, możesz zacząć inwestować na przyszłość, a w miarę wzrostu dochodów zwiększać wysokość składki. Bez wątpienia elastyczność ta pozwala Ci dostosować plan emerytalny do zmieniających się okoliczności życiowych.

Duży zysk długoterminowy

Oszczędności na emeryturę w ramach prywatnego planu emerytalnego Prudential generują duże zyski długoterminowe. Dzięki strategicznemu zarządzaniu portfelem inwestycyjnym przez doświadczonych ekspertów finansowych, Twój kapitał ma szansę rosnąć z biegiem lat. To oznacza większe środki na emeryturze i możliwość spełnienia swoich marzeń.

Prywatny plan emerytalny. Przykładowe kalkulacje

Alicja, 30 lat 

Otrzyma w wieku 65 lat przelew:  634 828 zł

Oszczędzając miesięcznie:  500 zł

Otrzyma darmowe ubezpiecznie na życie:  210 000 zł*
*od 1 dnia umowy, suma rośnie wraz z indeksacją składki

Stwórz własną kalkulację

Marcin, 35 lat 

Otrzyma w wieku 67 lat przelew:  512 592 zł

Oszczędzając miesięcznie:  500 zł

Otrzyma darmowe ubezpiecznie na życie:  192 000 zł*
*od 1 dnia umowy, suma rośnie wraz z indeksacją składki

Stwórz własną kalkulację

Prywatny plan emerytalny Prudential – Twoja droga do godnej emerytury

Marzysz o spokojnej i dostatniej emeryturze, w której będziesz cieszyć się życiem bez trosk finansowych? Prywatny Plan Emerytalny Prudential jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zabezpieczyć swoją przyszłość. Prudential to renomowana firma, która oferuje unikalne jak również innowacyjne produkty finansowe. Wśród nich wyróżnia się Prywatny Plan Emerytalny, który zapewnia gwarancję, prywatną emeryturę, brak podatku od zysku, polisę na życie za darmo, elastyczną składkę oraz duże zyski długoterminowe. Zapraszamy do odkrycia najważniejszych cech tego produktu i dołączenia do setek tysięcy osób, które już z niego korzystają.

Emerytura bez obaw z gwarancją

Prywatny plan emerytalny Prudential daje Ci pewność, że Twoja przyszła emerytura będzie zabezpieczona. Zyskujesz gwarancję wypłaty ustalonej kwoty, co oznacza, że niezależnie od zmienności rynku, będziesz mieć pewność, że osiągniesz zakładane cele emerytalne. To oznacza spokój i stabilność finansową na emeryturze.

To zupełnie prywatna emerytura

W przeciwieństwie do systemu emerytalnego, prywatny plan emerytalny Prudential pozwala Ci na samodzielne gromadzenie środków na emeryturę. To oznacza większą kontrolę nad swoim kapitałem jak również możliwość dostosowania planu do własnych potrzeb. Na dodatek możesz wybrać wysokość składki, harmonogram wpłat i sposób wypłaty emerytury, zapewniając sobie finansową niezależność na emeryturze.

Zalety prywatnego planu emerytalnego

Prywatny plan emerytalny Prudential to bez wątpienia innowacyjne rozwiązanie, które pozwala Ci skutecznie gromadzić kapitał na emeryturę. Dzięki gwarancji, prywatnej emeryturze, braku podatku od zysku, polisa na życie za darmo, elastycznej składce jak także dużym zyskom długoterminowym, możesz czuć się bezpieczny i pewny swojej finansowej przyszłości. Dołącz do Prudential i otwórz drzwi do dostatniej emerytury i spełnienia marzeń.

Oblicz sam ile możesz zyskać oszczędzając
w
prywatnym planie emerytalnym

35 LAT

Ile masz lat?

500

Ile chcesz odkładać miesięcznie?

do 67 roku życia

Samodzielnie oszczędzisz:
(np. na koncie oszczędnościowym)

 ZŁ

W dobrym planie
prywatnej emerytury oszczędzisz:

 ZŁ

* Ubezpieczenie na życie na kwotę otrzymasz W CENIE!

Kontakt z doradcą

Umów konsultację

Sprawdź wolne terminy i umów się na konsultację telefoniczną, konsultację online lub spotkanie osobie z naszym doradcą

konsultacja
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, są one przechowywane na Twoim urządzeniu i umożliwiają poprawne funkcjonowanie witryny. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim urządzeniu.